SCHALKES TRAINER : SCHALKES TRAINER

Huub Stevens

27.09.2011 – 16.12.2012

Ralf Rangnick

21.03.2011 – 22.09.2011

Felix Magath

01.07.2009 – 16.03.2011

Fred Rutten

01.07.2008 – 26.03.2009

Mirko Slomka

04.01.2006 – 13.04.2008

Ralf Rangnick

28.09.2004 – 12.12.2005

Jupp Heynckes

01.07.2003 – 15.09.2004

Marc Wilmots

26.03.2003 – 30.06.2003

Frank Neubarth

01.07.2002 – 26.03.2003

Huub Stevens

09.10.1996 – 30.06.2002

Jörg Berger

11.10.1993 – 03.10.1996

Helmut Schulte

18.01.1993 - 11.10.1993

Udo Lattek

01.07.1992 - 17.01.1993

Klaus Fischer

01.05.1992 - 30.06.1992

Aleksandar Ristic

01.07.1991 - 30.04.1992

Quelle: Impire

0 Kommentare

Neuester Kommentar
      Kommentar schreiben